VÝROBKY

Kompletní nabídka otvorových výplní na jednom místě. Nabízíme okna, dveře, sítě proti hmyzu, vrata, posuvné a fasádní systémy – v mnoha barvách i eloxovaných provedení, systémech a s řadou specializovaného příslušenství. Kromě toho máme k dispozici kompletní nabídku slunečních clon a plotů – jak ocelových, tak hliníkových. Všechny výrobky vznikají s využitím komponentů značkových, evropských dodavatelů.

OKNA

Nejvyšší úroveň bezpečnosti, vynikající zvuková izolace a záruka bezproblémové funkce po mnoho let - to jsou některé z vlastností, které mají naše okna. Nabízíme jak plastová a hliníková, tak dřevěná okna. Dostupná v několika desítkách barev lamin se dokonale sladí s jakoukoliv fasádou - jak moderní, tak klasickou.

DVEŘE

Našim zákazníkům nabízíme dřevěné, hliníkové, plastové a také ocelové dveře. Nabízíme více než 100 modelů dveřních výplní, které mohou být hladké nebo zdobené - drážkováním nebo nerezovými prvky. Některé modely mají také prosklení. Dveře mohou být vybaveny řadou příslušenství, které zvýší jejich bezpečnostní třídu a podtrhnou jejich estetickou hodnotu.

POSUVNÉ DVEŘE

Posuvné dveře z naší nabídky umožňují bezpečné provedení působivého prosklení. Je to ideální nabídka řešení posuvných francouzských dveří nebo balkonových dveří. Tvoříme je s využitím více než desíti systémů - a to jak z PVC a hliníku, tak i ze dřeva. Doporučujeme řadu přídavných prvků, které dodají Vašim posuvným dveřím další vlastnosti a zajistí, že jejich ovládání bude velmi jednoduché a pohodlné.

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Kvalitní okenní kryty z naší nabídky chrání interiér před povětrnostními vlivy, ohříváním a také ochlazením. Nabízíme okenice, fasádní žaluzie, rolety typu screen a vnější rolety. Všechno ve více než desíti systémech, které jsou zárukou nejlepšího výběru a trvanlivosti po mnoho let. Doporučujeme také řadu doplňků, kterými lze vybrané sluneční clony vybavit.

BRÁNY

Nejlepší řešení v oblasti sekčních a rolovacích vrat. Ideální pro použití v soukromých domech nebo v průmyslu. Již ve standardní nabídce máme bezpečná, originální a esteticky vyhotovená garážová vrata. Díky velkému množství doplňků dostane každý zákazník výrobek, který splňuje jeho očekávání. Doporučujeme je připojit k vašemu smart home. Po doplnění elektrickými pohony se vrata mohou stát součástí chytré domácnosti.​

PLOTY

Kompletní oplocení nemovitostí v několika variantách. Nabízíme zákazníkům jak ocelové, tak hliníkové ploty. Projekt realizujeme na základě přesného zaměření, přičemž bereme v úvahu velikost pozemku, případné překážky a konfiguraci terénu. Zákazník si nevybírá pouze druh plotových dílců a způsob jejich instalace, ale také typ brány. V nabídce máme tři typy vjezdových bran - posuvné, otvíravé jednokřídlé a dvoukřídlé.​

SÍTĚ PROTI HMYZU

Odolné a funkční sítě proti hmyzu vyrobené z extrudovaného hliníku. Nabízíme jak okenní a posuvné, tak dveřní sítě proti hmyzu. Mohou být vybaveny několika typy sítí - od těch, vyrobených ze skleněných vláken, přes extra silné a proti slunci až po antismogové sítě. Máme také neobvyklá řešení, například rolovací nebo plisované sítě proti hmyzu.​

SKLA

Při volbě zasklívací sestavy se neomezujeme pouze na volbu počtu skel, což způsobuje, že je tato sestava více nebo méně energeticky úsporná. Naše nabídka je v této oblasti podstatně širší. Nabízíme energeticky úsporná skla, zvukotěsná skla, bezpečnostní skla, skla odolná proti vloupání a protisluneční skla. Navíc máme k dispozici širokou paletu dekorativních skel, u kterých nabízíme na výběr několik desítek vzorů. Kombinací různých typů skla a použitím menšího nebo většího počtu skel lze docílit požadovaných parametrů pro každý okenní a dveřní systém, který máme v nabídce. Meziskelní prostor je u vyrobených zasklívacích sestav obvykle naplněn z 90 % argonem, ale nabízíme také jeho plnění kryptonem, díky čemuž je možné dosáhnout u zasklívací sestavy hodnoty součinitele prostupu tepla na úrovni 0,3 W/(m2K). Dalšími řešeními, která mohou obsahovat nabízené zasklívací sestavy, jsou distanční rámečky různých barev, příčky, kapiláry nebo dokonce i otvory. Tyto prvky doplňují nabídku a poskytují naším zákazníkům možnost volby ze širokého spektra různých řešení.